Strategická poloha

Interhotel Tatra je jedinečné místo. Nabízí pohodlné ubytování v centru města Kopřivnice, nečekaně blízko malebné krajině předhůří Beskyd. Zároveň poskytuje skvělé zázemí pro vaše business aktivity. Je proto ideální volbou jak pro cestovatele a turisty, tak pro obchodníky mířící na severní Moravu.

Z hlediska podnikání a obchodu má Interhotel Tatra velmi výhodnou polohu poblíž neprestižnější podnikatelské rozvojové zóny na severní Moravě. Průmyslový park Kopřivnice je výborně situován v blízkosti silnic vedoucích do Ostravy, Brna, k polské hranici a na Slovensko. Mezinárodní letiště Ostrava-Mošnov je vzdáleno pouhých 12 km od hotelu.

Výšková budova leží v samém srdci Kopřivnice, v těsné blízkosti Muzea Tatra. Výhled z oken pokojů napoví mnohé o malebné okolní přírodě. Kopřivnice je totiž právem součástí Lašské brány, spojnice měst ležících v předhůří Beskyd, do nichž se řadí také nedaleký Štramberk, Příbor a Hukvaldy.

Z historie Interhotelu Tatra

Interhotel Tatra se nachází v centru města Kopřivnice – města úzce spojeného se značkou vozů Tatra. Rukopis tehdejší doby je nezapomenutelně vepsán do architektury hotelu.

V dnešní době je již Interhotel Tatra v soukromém vlastnictví. Doba postoupila a interiéry hotelu a hotelových pokojů prošly v nedávné době celkovou rekonstrukcí. Přizpůsobili jsme se tak náročným soudobým požadavkům na luxus a pohodlí českých i zahraničních hostů.

bezplatná wifi

Free wifi

safe na pokoji

Osobní trezor

Fotovoltaiky nám vyrábějí elektřinu

Zelená energie

klimatizace v celém hotelu Tatra

Klimatizováno

TV na pokoji

TV

Komfortní ubytování

Minibar

Snídaně v ceně ubytování

Snídaně v ceně

Domácí mazlíčci za poplatek

Mazlíčci (za příplatek)

workshopy

Konferenční sály

Parkování před hotelem

Parkování

bezplatná wifi

Free wifi

safe na pokoji

Osobní trezor

Fotovoltaiky nám vyrábějí elektřinu

Zelená energie

klimatizace v celém hotelu Tatra

Klimatizováno

TV na pokoji

TV

Komfortní ubytování

Minibar

Snídaně v ceně ubytování

Snídaně v ceně

Domácí mazlíčci za poplatek

Mazlíčci (za příplatek)

workshopy

Konferenční sály

Parkování před hotelem

Parkování

Moderní pokoje

Dvojlůžkový pokoj nadstandard

designové pokoje

Již od 2.300 Kč/noc

Moderní a nadstandardně zařízené pokoje s klimatizací a vlastním zázemím.

jednolůžkový pokoj

economy pokoje

Již od 1.850 Kč/noc

Standardně vybavené pokoje levnější cenové kategorie.

prezidentský apartmán

Již od 3.550 Kč/noc

Luxusní hotelové apartmá s nadstandardním komfortem vybavení a služeb.

Hotel se zelenou energií

Hledáme způsoby, jak chránit životní prostředí. Vydali jsme se proto cestou moderních principů zelené energie a alternativních zdrojů.

Elektrickou energii si vyrábíme pomocí fotovoltaických panelů. K produkci elektřiny a tepla používáme také kogenerační jednotky. Hotel je vybaven vlastními tepelnými čerpadly. V rámci hotelového vozového parku dáváme přednost  elektromobilům.

Zázemí pro business i volný čas

Město Kopřivnice je strategickou křižovatkou na severní Moravě. Letiště Leoše Janáčka v Ostravě (letiště Ostrava-Mošnov) leží pouhých 12 km od hotelu Tatra. Nedaleká průmyslová zóna přitahuje úspěšné podnikatele a nové businessové příležitosti. Interhotel Tatra je díky tomu skvělou volbou také pro korporátní klientelu.

Nejen pro ni máme připraveny variabilní kongresové prostory pro pořádání sympozií, kongresů, konferencí, školení, workshopů a seminářů, firemních porad, meetingů, teambuildingů či oslav.

Jsme skvěle vybavení pro zajištění doprovodných kongresových služeb, catering, hostesing nebo tlumočnictví. Prostory jsou samozřejmě plně k dispozici také pro soukromé a rodinné oslavy, svatby, rauty, plesy apod. Zajistit ubytování pro hosty je pro nás samozřejmostí.

V areálu hotelu najdete vedle originálního Irish pubu také kadeřnictví, kosmetiku, masáže a další služby.

Hotel Tatra se nachází v těsné blízkosti technického muzea a informačního centra, kde se dozvíte více například o kulturním a sportovním vyžití ve městě. Co by kamenem dohodil je na dosah vše, co láká výletníky. Malebná příroda Beskyd, okouzlující Valašsko nebo Chráněná krajinná oblast Poodří.

Interhotel Tatra v Kopřivnici hodnocení

Mistrovství světa v ledním hokeji

V období konání mistrovství světa v ledním hokeji v termínu od 09.05. - 24.05.2024 neplatí naše standardní ceny a storno podmínky na našem webu. Všechny vytvořené rezervace, mají nevratné storno. Ceny na MS najdete při zadání konkrétního termínu rezervace. Děkujeme za pochopení. Váš tým Interhotelu Tatra.

INTERHOTEL TATRA

Online rezervace