Strategická poloha

Interhotel Tatra je jedinečné místo. Nabízí pohodlné ubytování v centru města Kopřivnice, nečekaně blízko malebné krajině předhůří Beskyd. Zároveň poskytuje skvělé zázemí pro vaše business aktivity. Je proto ideální volbou jak pro cestovatele a turisty, tak pro obchodníky mířící na severní Moravu.

Z hlediska podnikání a obchodu má Interhotel Tatra velmi výhodnou polohu poblíž neprestižnější podnikatelské rozvojové zóny na severní Moravě. Průmyslový park Kopřivnice je výborně situován v blízkosti silnic vedoucích do Ostravy, Brna, k polské hranici a na Slovensko. Mezinárodní letiště Ostrava-Mošnov je vzdáleno pouhých 12 km od hotelu.

Výšková budova leží v samém srdci Kopřivnice, v těsné blízkosti Muzea Tatra. Výhled z oken pokojů napoví mnohé o malebné okolní přírodě. Kopřivnice je totiž právem součástí Lašské brány, spojnice měst ležících v předhůří Beskyd, do nichž se řadí také nedaleký Štramberk, Příbor a Hukvaldy.

Z historie Interhotelu Tatra

Interhotel Tatra se nachází v centru města Kopřivnice – města úzce spojeného se značkou vozů Tatra. Rukopis tehdejší doby je nezapomenutelně vepsán do architektury hotelu.

V dnešní době je již Interhotel Tatra v soukromém vlastnictví. Doba postoupila a interiéry hotelu a hotelových pokojů prošly v nedávné době celkovou rekonstrukcí. Přizpůsobili jsme se tak náročným soudobým požadavkům na luxus a pohodlí českých i zahraničních hostů.

bezplatná wifi

Free wifi

safe na pokoji

Osobní trezor

Fotovoltaiky nám vyrábějí elektřinu

Zelená energie

klimatizace v celém hotelu Tatra

Klimatizováno

TV na pokoji

TV

Komfortní ubytování

Lednice

Snídaně v ceně ubytování

Snídaně v ceně

workshopy

Konferenční sály

Parkování před hotelem

Parkování

bezplatná wifi

Free wifi

safe na pokoji

Osobní trezor

Fotovoltaiky nám vyrábějí elektřinu

Zelená energie

klimatizace v celém hotelu Tatra

Klimatizováno

TV na pokoji

TV

Komfortní ubytování

Minibar

Snídaně v ceně ubytování

Snídaně v ceně

Domácí mazlíčci za poplatek

Mazlíčci (za příplatek)

workshopy

Konferenční sály

Parkování před hotelem

Parkování

Moderní pokoje

Dvojlůžkový pokoj nadstandard

designové pokoje

Již od 1.880 Kč/noc

Moderní a nadstandardně zařízené pokoje s klimatizací a vlastním zázemím.

jednolůžkový pokoj

economy pokoje

Již od 1.520 Kč/noc

Standardně vybavené pokoje levnější cenové kategorie.

prezidentský apartmán

Již od 3.550 Kč/noc

Luxusní hotelové apartmá s nadstandardním komfortem vybavení a služeb.

Hotel se zelenou energií

Hledáme způsoby, jak chránit životní prostředí. Vydali jsme se proto cestou moderních principů zelené energie a alternativních zdrojů.

Elektrickou energii si vyrábíme pomocí fotovoltaických panelů. K produkci elektřiny a tepla používáme také kogenerační jednotky. Hotel je vybaven vlastními tepelnými čerpadly. V rámci hotelového vozového parku dáváme přednost  elektromobilům.

Zázemí pro business i volný čas

Město Kopřivnice je strategickou křižovatkou na severní Moravě. Letiště Leoše Janáčka v Ostravě (letiště Ostrava-Mošnov) leží pouhých 12 km od hotelu Tatra. Nedaleká průmyslová zóna přitahuje úspěšné podnikatele a nové businessové příležitosti. Interhotel Tatra je díky tomu skvělou volbou také pro korporátní klientelu.

Nejen pro ni máme připraveny variabilní kongresové prostory pro pořádání sympozií, kongresů, konferencí, školení, workshopů a seminářů, firemních porad, meetingů, teambuildingů či oslav.

Jsme skvěle vybavení pro zajištění doprovodných kongresových služeb, catering, hostesing nebo tlumočnictví. Prostory jsou samozřejmě plně k dispozici také pro soukromé a rodinné oslavy, svatby, rauty, plesy apod. Zajistit ubytování pro hosty je pro nás samozřejmostí.

V areálu hotelu najdete vedle originálního Irish pubu také kadeřnictví, kosmetiku, masáže a další služby.

Hotel Tatra se nachází v těsné blízkosti technického muzea a informačního centra, kde se dozvíte více například o kulturním a sportovním vyžití ve městě. Co by kamenem dohodil je na dosah vše, co láká výletníky. Malebná příroda Beskyd, okouzlující Valašsko nebo Chráněná krajinná oblast Poodří.

Interhotel Tatra v Kopřivnici hodnocení

INTERHOTEL TATRA

Online rezervace