5 konferenčních místností s celkovou kapacitou až 406 osob.

Poskytneme vám klidné a komfortní zázemí pro pořádání konferencí, kongresů, sympozií, workshopů, školení, seminářů, porad, teambuildingů, prezentací, firemních i rodinných akcí a oslav. Prostory jsou vhodné také pro pořádání svateb, rautů nebo plesů.

Konferenční sál I

Kapacita 80 - 100 osob

Pro uspořádání větší firemní akce, worshopu či rautu vám nabídneme prostorné kongresové sály I. a II. Každý z nich má kapacitu až 150 osob. Rádi vám poskytneme potřebné technické vybavení nebo doplňkové konferenční služby.

Konferenční sál II

Kapacita 80 - 100 osob

Pro uspořádání konference, kongresu, sympozia, školení, semináře či prezentace vám nabídneme prostorné kongresové sály. V našich konferenčních místnostech máte k dispozici kvalitní technické vybavení včetně ozvučení místnosti.

Velký sál

Kapacita až 50 osob

V příjemném prostředí uspořádejte školení či jinou prezentaci. Do velkého sálu se pohodlně usadí až 72 osob. Velký sál je hojně využíván taktéž pro uspořádání rodinných oslav. Na vaše přání se k dokonalé prezentaci postaráme o občerstvení a zajistíme další doplňkové služby.

Malý sál

Kapacita 24 osob

Menší obchodní jednání uspořádejte v malém salónku pro 24 osob, kde najdete klid a soukromí v útulném menším prostoru. Požadujete maximální připravenost? Domluvte si termín a přijďte si naše konferenční prostory prohlédnout. 

Zasedací místnost

Kapacita až 10 osob

Pro komorní jednání je ideální zasedací místnost s kapacitou 10 osob. I v této místnosti můžete mít k dispozici prvotřídní servis a využít našich služeb i technického vybavení.

Doplňkové vybavení

V prostorných konferenčních místnostech vám dáme k dispozici ozvučovací techniku, dataprojektory a promítací plátna, flipcharty apod. Dostupnost konkrétního vybavení vám rádi upřesníme.

  • Dataprojektor + plátno
  • Ozvučení místnosti (mikrofón)
  • Flipchart (vč. papíru)

Kongresové sály, školící místnosti a další prostory hotelu jsou nekuřácké.

Kongresové služby

K dokonalé organizaci vaší akce zajistíme po předchozí domluvě catering nebo rezervujeme oběd v hotelové restauraci, zajistíme pro vás hostesky nebo pomůžeme s organizací tlumočení.

Domluvte si nezávaznou prohlídku. Kontaktujte naše obchodní oddělení na e-mail obchod@tatrahotel.cz.

Všem zúčastněným vaší akce můžeme nabídnout také komfortní ubytování, stravování a další služby.

Klienti o nás řekli

Máte zájem o konferenční prostory?
Neváhejte nás kontaktovat.

Telefonicky na +420 556 872 111+420 556 872 280
nebo e-mailem na obchod@interhoteltatra.cz
nebo přes webový formulář.

Interhotel Tatra v Kopřivnici hodnocení