Letiště Leoše Janáčka Ostrava Mošnov

Interhotel Tatra - ubytování a konferenční prostory nedaleko letiště Ostrava Mošnov

V centru Moravskoslezského kraje, pár minut od letiště Leoše Janáčka Ostrava najdete Interhotel Tatra Kopřivnice. Leží na dopravním uzlu vedoucím severně směrem na Ostravu a dále do Polska, východně na Slovensko či jihozápadně do Olomouce a dále směr Brno a Praha. Zároveň je však co by kamenem dohodil od krásné přírody Beskyd. Takto jednoduše se také dá charakterizovat strategická poloha Interhotelu Tatra v Kopřivnici.

Letiště Ostrava téměř na dohled

Pro cestující, kteří se do Ostravy vydávají letecky, se Mezinárodní letiště Leoše Janáčka v Mošnově stává vstupní branou do Moravskoslezského kraje. Cesta z letiště do Interhotelu Tatra Kopřivnice nezabere ani 15 minut. Při příjezdu vás uvítají úchvatné výhledy na předhůří Beskyd. Již z dálky na vás bude shlížet rozhledna na kopřivnické Bílé hoře a Štramberská Trúba či Janáčkovy Hukvaldy. Nadchnou vás zelené vrcholky Beskyd.

Zajistíme vám přepravu z letiště Ostrava až na hotel

Při rezervaci pokoje vám na přání zajistíme taxislužbu, která vás ochotně přepraví z letiště Ostrava až k Interhotelu Tatra Kopřivnice. Potřebujete být během svého pobytu plně mobilní? Pak po příletu využijte služeb autopůjčovny, která se nachází v bezprostřední blízkosti letiště Ostrava. Interhotel Tatra má strategickou polohu,leží na dopravní křižovatce.

Rádi vám poradíme

Zeptejte se nás, rádi vám na recepci Interhotelu Tatra Kopřivnice poradíme. Kontaktujte nás telefonicky na čísle +420 556 872 111 nebo 556 872 280 nebo nám napište na recepce@tatrahotel.cz nebo hotel@tatrahotel.cz.
Interhotel Tatra v Kopřivnici hodnocení

INTERHOTEL TATRA

Online rezervace